Oslavy 100. výročí založení školy

logo MZe

Oslavy 100. výročí založení školy se budou konat pod záštitou ministra zemědělství Ing. Miroslava Tomana, CSc.


ZMĚNY:

Z technických důvodů se slavnostní zahájení bude konat místo v Domě hudby ve Východočeském divadle.

Slavnostní zahájení – prezence od 8:45 hodin před divadlem, vstup do sálu v 9:15 hodin.

AKTUÁLNÍ INFORMACE K PRODEJI VSTUPENEK NA SPOLEČENSKÝ VEČER

Vstupenky, které byly zakoupeny do 24. 5. 2019 budou rozděleny podle jednotlivých tříd, tak jak jste uvedli v návratce absolventa. Budou tedy popsány číslem stolu. Kdo si zaplatil rozeslání poštou, vstupenky mu budou doručeny na uvedenou adresu v návratce v průběhu července, ostatní si budou moci vyzvednout vstupenku pouze na své jméno při prohlídce školy 13. 9., nebo při vstupu na společenský večer. Někteří absolventi uváděli adresu k zaslání vstupenek poštou, ale nezaplatili poštovné, platili pouze 200,- Kč. Tito absolventi obdrží vstupenky pouze ve škole, nebo při vstupu do kongresového sálu, nebudou jim rozesílány. Prosíme Vás, abyste dodatečně nedopláceli poštové, tyto platby už nebudeme přiřazovat ke vstupenkám.

Vstupenky zakoupené po 24. 5. 2019 nebudou přiřazeny do zasedacího pořádku, budou tedy bez čísla stolu a nebudou rozesílány poštou. Budou pouze na jméno k vyzvednutí ve škole 13. 9., nebo při vstupu na společenský večer

Vstupenky na společenský večer absolventů se těm, kteří si objednali a zaplatili doručení poštou, budou rozesílat v týdnu od 22.7. 2019.


Vážené absolventky, vážení absolventi,

v letošním roce je tomu sto let, kdy na potravinářskou průmyslovku nastoupili první studenti. Rádi bychom s Vámi toto významné jubileum náležitě oslavili. Připravili jsme pro Vás několik akcí. Naším cílem je, abyste se setkali se spolužáky a pedagogy, připomněli si budovu školy a hlavně se pobavili. Protože absolventů je opravdu velký počet a není v našich silách pozvat všechny jednotlivě, prosíme Vás o sdílení této informace.
V rámci oslav budou probíhat níže uvedené akce. Pokud se chcete zúčastnit některé z nich, prosíme Vás o vyplnění a odeslání návratky absolventa. Návratka absolventa je k dispozici na konci textu.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY

Slavnostní zahájení oslav 100 let výročí proběhne od 9:30 hodin za účasti významných hostů ve Východočeském divadle Pardubice. Součástí programu budou projevy pozvaných osobností, kulturní vystoupení a promítání dobových fotografií.

PROHLÍDKA ŠKOLY

13. 9. 2019 od 10:30 hod. do 17:00 hod. (s doprovodným programem)
14. 9. 2019 od 9:00 hod. do 12:00 hod. (bez doprovodného programu)

Doprovodný program:
• přátelské posezení s učiteli,
• návštěva školních dílen, laboratoří, odborných učeben,
• prezentace partnerských firem,
• ochutnávka cukrářských a pekařských výrobků,
• pohled do historie školy,
• soutěže v rámci doprovodného programu.

SPOLEČENSKÝ VEČER ABSOLVENTŮ

Místo konání: Atrium Palác Pardubice, kongresový sál (2. patro)
Termín: 13. 9. 2019, od 19:00 hod. do 1:00 hod. (možnost vstupu do sálu od 17: 00 hodin)
Cena vstupenky: 200,- Kč, č.ú.: 1202827369/0800

Program:
Celým večerem Vás bude v roli moderátorky provázet absolventka školy Klára Apeltauerová. Pro všechny bude k dispozici fotokoutek a pro ty, kteří neposedí, taneční parket na kavárně. Představíme neúspěšnější z těch, kteří se zapojí do soutěží v rámci doprovodného programu. Ale ani ostatní neodejdou s prázdnou, pokud se zúčastní slosovatelné soutěže.
Součástí programu jsou pěvecká, taneční vystoupení, pole dance, barmanská show v podání jednoho z nejlepších barmanů v ČR Petra Hurty.
U několika barů je možnost studeného občerstvení. Zájemci mohou parkovat v podzemních garážích v budově Atria v průběhu celého večera za jednotnou cenu 100,- Kč, výjezdní kupón zakoupíte u barů v kongresovém sálu.
Kapacita sálu je omezená, do prodeje je uvolněno 700 vstupenek k sezení. Ty je možné zakoupit pouze přes internet platbou na účet SRPŠ při SPŠPaS z.s. Pro účastníky společenského večera chceme vytvořit příjemné prostředí pro setkání se spolužáky. Proto je nutné správně vyplnit veškeré údaje v návratce absolventa a při platbě vstupenek. Na základě těchto informací vytvoříme zasedací pořádek u stolů podle jednotlivých tříd. Po obdržení platby Vám emailem nebo telefonicky potvrdíme rezervaci Vaší vstupenky. Prodej vstupenek bude ukončen nejpozději 12. 5. 2019. V případě vyprodání kapacity sálu Vás budeme na webových stránkách školy informovat o ukončení prodeje v dřívějším termínu.

Možnosti vyzvednutí vstupenek:
• Osobně 13. 9. 2019 do 16:00 hod. při prohlídce školy.
• Osobně 13. 9. 2019 od 17:00 hod. v kongresovém sále v místě konání společenského večera.
• Osobně 28. 8. a 29. 8. 2019 od 9:00 hod do 17:00 hod. na sekretariátu školy.
• Vstupenky Vám budou zaslány doporučeně poštou v první polovině srpna 2019 (pokud zvolíte tuto možnost, cena vstupenky se navýší o poštovné v hodnotě 50,- Kč, celková platba na účet SRPŠ při SPŠPaS z.s. bude ve výši 250,- Kč).

S případnými dotazy se obracejte na Mgr. Srníkovou, Ing. Kempovou přes email vstupenky@spspas.cz

Ubytování – zajišťuje si každý sám, případně kontaktujte v červnu až v červenci paní Macháňovou na emailu Petra.Machanova@upce.cz a zajistěte si ubytování na kolejích Univerzity Pardubice.
Parkování je možné individuálně v podzemních garážích Atria Paláce (pro účastníky společenského večera po celou dobu parkování za 100,- Kč).


 

Vyplnit návratku absolventa