20.03.2014

Vyvrcholení školního volejbalového turnaje

11. 3. 2014 proběhlo ve školní tělocvičně dlouho očekávané finále volejbalového turnaje mezi třídami naší školy.

Do turnaje, iniciovaného třídou 4.KB, se přihlásilo celkem 8 tříd (1.KB, P2., 2.KH, A3., M3., 4.KB, A4., M4.). V základním kole se utkala všechna družstva mezi sebou a jednotlivé zápasy se odehrávaly během prosince až února. Všichni hráči a hráčky bojovali obětavě, avšak do finále mohly poustoupit pouze 4 nejlepší třídy. Do finále se probojovaly třídy P2., A3., 4.KB a M4.

O 3. a 4. místo svedla rovnocenný boj družstva tříd 4.KB a M4. V tomto zápase byla úspěšnější třída M4., která vyhrála utkání 2:1 na sety.

V posledním zápase turnaje o získání putovního poháru nastoupily proti sobě třídy P2. a A3. Obě třídní učitelky nenechaly svou třídu v boji o titul samotnou a svou účastí přispěly k dramatičnosti utkání. V třísetovém bratrovražedném boji, neboť se proti sobě utkali sourozenci Vybíralovi, se štěstí přiklonilo ke třídě A3, která nakonec prošla celým turnajem bez jediné prohry a z turnaje si zaslouženě odnesla velký dort a putovní pohár.

Všem zúčastněným hráčkám a hráčům děkujeme za jejich nasazení a určitě nejenom my a vítězové se už těšíme na další ročník, takže s chutí do tréninku na příští rok.

Ceny do turnaje financovalo SRPŠ, za což mu patří dík.

Vyučující TV