17.06.2013

Úspěšní absolventi SŠPaS se rozloučili se svou školou

10. červen 2013 se stal velkou slavnostní událostí nejen pro žáky maturitních ročníků, pro členy jejich rodin a osobní přátele, ale i pro zástupce pedagogického sboru školy v čele s jejím  ředitelem Mgr. Zdeňkem Zitkem.

Úspěšní maturanti třídy A4. (obor Analýza potravin), M4. (obor Technologie potravin), 4. KA (obor Oděvnictví), 4. KB (obor Ekonomika – podnikání) a 2. NS (obor Podnikání) již nemuseli řešit své vědomosti a dovednosti získané v průběhu studia a mohli si v Kulturním domě  Hronovická v Pardubicích naplno vychutnat atmosféru slavnostního ceremoniálu, spojeného s předáváním maturitních vysvědčení ve složce ozdobené logem a fotografií školy.

Ředitel školy Mgr. Zdeněk Zitko kromě milých slov adresovaných čerstvým absolventům předal věcné odměny z prostředků SRPŠ nejúspěšnějším maturantům a jejich mladším spolužákům, kteří školu vzorně reprezentovali v odborných a sportovních soutěžích.

Všem absolventům školy přejeme, aby do dalšího úseku života vstoupili tou správnou nohou a aby zažili ještě mnoho studijních, profesních i osobních úspěchů.

Svými fotografiemi tuto mimořádnou událost v životě školy zdokumentoval p. Rafael.