25.06.2021

Třída P1. B si dopřála náhradní adapťák

Studenti z třídy P1. B byli tento týden na třídním výletě na Trhovokamenicku. Přinášíme vám exkluzivní reportáž, kterou napsali sami aktéři této akce, i s pár snímky. Příjemné čtení.

Náš náhradní adapťák

Sice zbýval jen týden do konce prvního ročníku, ale náš třídenní výlet byl pro nás po nekonečné distanční výuce něco jako adapťák.

Během této akce jsme zažili spoustu věcí. Tři hodiny jsme po lesních a polních cestách pochodovali, podle Péti zaručeně nejkratší cestou, z Trhové Kamenice do rekreačního střediska. Asi nikdo z nás nezapomene na zážitkové sprchy. Svá chabá těla jsme smočili v přírodním koupališti na řece Chrudimce, následně jsme zakotvili ve vyhřívaném bazénu, kde nám bylo opravdu prima. V noci nás málem smetla bouře, ale všichni jsme zůstali nohama pevně na zemi a úspěšně jsme přečkali my i chatky první noc. Druhý den jsme několik hodin strávili za pingpongovými stoly, kde probíhal turnaj. Vstupné do turnaje bylo sice symbolické, ale vítěz bral vše, a tak bylo o co hrát. Po krátkém odpoledním výletu byla příjemnou tečkou večerní návštěva wellness.

Výlet byl pro nás bohužel také rozlučkou s hlavní organizátorkou výletu Zuzkou, kterou smetla bouře v podobě každé písemky z matematiky. Kromě Zuzky patří poděkování třídní učitelce Srníkové a panu učiteli Vlačuškovi, kteří s námi vyrazili. Také chceme poděkovat vedení školy, které nám výlet povolilo, a my tak mohli na několik dnů opustit vyhřátou učebnu číslo 43 a konečně se trochu poznat.

Doufáme, že budeme mít možnost na naší škole uspořádat další podobnou akci i v budoucích letech.

Třída P1.B