16.08.2022

Nabídka pro absolventy oborů Kuchař-číšník

Nabídka pro absolventy oborů Kuchař-číšník, Gastronomie a Hotelnictví a nabídli jim zajímavou příležitost práce v prestižním řetězci skoro dvaceti restaurací a podniků v Praze.

Pro našeho klienta, síť restaurací, která má velmi dobré jméno a zajímavou, již skoro 30 letou tradici hledáme nadšené lidi do gastronomie, kteří se chtějí naučit poctivé gastronomii. Hledáme mladé a nadějné kuchaře a číšníky/servírky, jež jsou zodpovědní, pracovití, cílevědomí, mají drive a chtějí to někam dotáhnout. Hledáme někoho, kdo umí vzít za práci, je odolný vůči stresu, nezalekne se neúspěchu, nevzdává se a je týmový hráč, co má neutuchající potřebu se něčemu neustále učit, posouvat se a růst. Někoho komunikativního, česky/slovensky mluvícího se základy angličtiny. Nemusí mít praxi ani vzdělání, vše je naučí!
Nejedná se o práci v běžné restauraci, ale v restauraci v srdci Prahy na jedinečném místě s jedinečnou atmosférou a jelikož má restaurace určité standardy, je zde cítit i nadmíru profesionální přístup nejen k zákazníkům, ale i zaměstnancům restaurace ze stran vedení. Všichni znají cestu nabízeného jídla od farmáře až na talíř. Potrpí si na vysoké kvalitě servisu a vzdělání prolíná práci na každodenní bázi. Tým je složen ze skvělých lidí, kteří určitě mají co předat, jelikož jsou špičky v oboru, a kteří pro svoji práci dýchají. Jsou to zkrátka srdcaři a další srdcaře do týmu právě teď hledají.

Kromě stabilního zaměstnavatele, finanční odměny, která se pohybuje v rozmezí 32 - 60 tisíc Kč, smlouvy na plný úvazek, vstřícného přístupu možnosti volby směn (půldenní a celodenní), dvou jídel a pivka denně zdarma, nový kolega získá i druhou rodinu, se kterou bude moct trávit i svůj volný čas. Po práci totiž všichni rádi zajdou třeba na pivo nebo bowling.

Budeme moc vděční, pokud posunete naši nabídku práce ke svým absolventům. Mohla by to být zajímavá příležitost, jak se dostat do poctivé gastronomie a začít budovat svou kariéru.

V příloze zasíláme video, ve kterém se absolventi dozví veškeré informace. Zároveň přikládáme i textovou podobu inzerátu a QR kód, který Vás přesměruje na formulář k zaslání životopisu. Za jejich sdílení budeme více než vděčné.

Pokud by někoho nabídka zaujala, budu moc ráda, pokud nám zašlou své CV na e-mail:

petra@funimation.cz a přidají pár slov o sobě.