25.01.2016

LYŽAŘSKÝ KURZ

Chtěli bychom se s vámi podělit o dojmy z lyžařského výcviku, který proběhl ve dnech 15. – 22. ledna 2016 v penzionu U Kačáka v Jizerských horách.

První den proběhly na sjezdovce u chaty první pády při testování našich lyžařských dovedností. Během kurzu jsme měli možnost poznat a vyzkoušet si sjezdovky v areálech Bedřichov, Severák a na námi vytouženém Špičáku. Ten byl pro zdatné lyžaře a snowboardisty příjemným zpestřením, pro některé z nás představoval velkou výzvu, kterou jsme s radostí zvládli na výbornou.

Nezapomenutelnou vzpomínkou se stal pro většinu celodenní výlet na běžkách po tratích Jizerské padesátky. I přes velké obavy jsme to všichni dali a celou akci jsme brali s obrovským humorem.

Během celého týdne jsme zažili bezva okamžiky na chatě i mimo ni, na lyžích, běžkách, snowboardech, ale i třeba s bowlingovou koulí či kartami.

Celý lyžák byl super, nikomu se nechtělo domů. Tímto bychom chtěli poděkovat všem učitelkám, které to s námi přežily. Byly to Jeřábková Šárka, Šedivá Lenka, Komzáková Božena a Srníková Martina.

Žáci třídy P1.A, P1.B, P2, 1.C, 2.C