26.03.2018

Italská společnost PreGel S.p.A. nabízí zaměstnání absolventům školy

Jsme nadnárodní společnost se sídlem v Itálii a jsme aktivní v různých zemích celého světa. Produkujeme ingredience pro zmrzlinu, cukrářské pečivo, nápoje a slané výrobky. (Náš web: https://Pregel.it/EN/).

Hledáme technického demonstrátora (obchodního zástupce) v sektoru pečiva nebo zmrzliny se sídlem v České republice.

Hledáme lidi s technickými dovednostmi v oblasti pečiva či zmrzliny. Preferujeme i uchazeče bez daných dovednosti, ale mající zájem o osobní a profesionální růst v naší společnosti. Zájemce bude muset cestovat po celé zemi a nabízet naše produkty klientům.

Popis pozice:

TECHNICKÝ DEMONSTRÁTOR – Zmrzlina a pečivo

Máte vášeň pro svět zmrzliny a cukrářských produktů? Chcete se předvést v mezinárodním měřítku? Chcete investovat svůj talent v inovativním a dynamickém prostředí? PreGel S.p.A., globální firma a světový lídr ve výrobě komponentů pro zmrzlinu, pečivo a kavárny, hledá charismatického a vynalézavého kandidáta s ochotou připojit se k naší společnosti.

Ideální kandidát bude odpovědný za technické demonstrace na zákaznické úrovni, za znalosti a odbornou prezentaci našich výrobků a za rozvoj obchodních aktivit.

Tyto kvalifikace jsou preferovány:
• znalosti v oblasti výroby zmrzliny a pečiva
• 2 roky praxe jako výrobce zmrzliny nebo technický demonstrátor
• ukončené maturitní studium v oblasti potravinářství
• znalost angličtiny
• ochotu cestovat

Hledáme lidi s organizačními a výbornými komunikačními dovednostmi, s ochotou pracovat se zákazníky. Kreativita, inovace, flexibilita a řešení problémů budou považované za plus.

Místo výkonu práce: Česká republika

Potřebujeme CV v angličtině a lidi, kteří mluví anglicky, abychom mohli s nimi dělat pohovory.

Kontakt: ricercapersonale@pregel.com